Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tyjo z těchto asi žádný, přijdou mi strašně dětinsktý, takový se dělaly před dvaceti lety…to máš z netu? malovala jsi sama? navrh od tatera?
@debra.morgan Je to navrh z netu, líbí se mi to a prijde m to takový minimalistický, normální tetování se mi moc nelibej, chci něco takovýho decentniho
Nevim, ale všechny tri bych na jedno tělo nedavala
určitě ne dalsi dve nad loket ![]()
Třetí ne, jinak je to asi jedno. Tetování nemusím. Nebo jinak, nemusím taková tetování. Když má holka motýla přes celá záda, pouta nebo tak něco, to už mi přijde cool. Ale sama bych do toho nešla.
Nejsem zastánce obrázků na tělo, ale nejpovedenější je ten první, druhý jedině na zadku, s tím, že každá kočka by měla svou půlku. Třetí nezaujal vůbec.
@Anonymní píše:
@a12 Chci jen jednoAle nevím jaké, všechny bych si nedala
vis uz kam presne?
Ahoj holky! Po dlouhých letech jsem se konečně odhodlala k tomu nechat si udělat tetování, jsem velkej catlover takže motiv byl jasnej Mám vybrané 3 motivy a teď se rozhodnout kterej, samozřejmě vím, ze to záleží na mně, nakonec se stejně rozhodnu podle svého, ale byla bych rada za vaše názory😊 První bych chtěla na nohu nad kotník a ty dvě asi nad loket.