IMG_20210612_102401.jpg
"@Doctus":https://www.emimino.cz/profil/doctus/ ahoj, dik za rady, je tam toto. Ale tech 60 ml susoenze oroste stejne nevychazi na cely tyden. Bere tonod stredy odpo, to davkovani dle lekarnika 4x1 a ne 3x4 :roll: ale i tak, je tam uz na dne, dnes je to 4. den.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 12.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána