Zpět na web

  • načítám...

Cvičíme, krásníme a třeba i hubneme | Mam nechutné břicho

Ahoj holky, mam půl roku po porodu(třetí dítě) Po porodu mi brisko zůstalo ale par týdnu po jsem měla břicho pekne ploché. Ze zdravotních důvodu musím jist velké množství vitamínu B a to mi asi nabudilo chuť k jídlu. Hrozne se laduji sladkym a nezdravym jídlem. Mam chuť na smažené, sladké, pizzy…atd. A teď když se na sebe z profilu podivam :poblion: Denně se dost nachodim(dům, zahrada, deti…)jsem neustále v pohybu ale ne cilene na břicho. Holky sundam tuto pneumatiku cvičením?? Stydím se do plavek…stydím se a své hrosi tělo:woman_facepalming: Prosím o zachování anonymity. Holky, prosím, bez urazejicich komentářů. Dekuji :kytka:

  • Autor: ToDe
  • Vloženo: 23.06.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...