Vše možné | Nechtěné spolknutí čisticí masky
Dobrý podvečer, dámy. Obracím se na Vás s dotazem. Může to znít dost vtipně, ale stalo se mi to. Před pár minutami jsem si čistila obličej tímto přípravkem (foto) a nechtěně se mi to povedlo polknout. Nevím, co jsem dělala, ale vdechla jsem to nosem. Bohužel jsem to i spolkla. Teď mě hrozně pálí v krku. Chci se zeptat, co bych měla teď dělat. Ublíží mi to nějak, nebo mi bude třeba jenom špatně? Děkuji moc, nevím, jak se k tomu mám postavit. Přeji příjemný zbytek večera.
- Autor: Mia2020
- Vloženo: 28.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána