Těhotenství se špatným koncem | 8 tt nebije srdíčko
Ahoj holky, dnes jsem byla po mesici na kontrole, tesila jsem se, ze uz by melo byt videt srdicko, mela bych byt v 8tt, ale bohuzel doktor rekl, ze to nevypada dobre, plod je maly a srdicko nebije. Hned me objednal na revizi, ve stredu tam mam jit. Myslela jsem, ze uz hodim flintu do zita, ale procitam diskuze na internetu a zjistila jsem, ze je jeste moznost, ze k otehotneni doslo pozdeji a plod je mensi. Mate nekdo takovou zkusenost? Muj plod dnes odpovida velikosti 6+4. posledni menstruaci jsem mela 17.4., takze bych mela byt uz v nejakym 10tt, ale na prvni kontrole 2.6. mi doktor rekl, ze velikostne to odpovida na 4tt. Bohuzel fakt netusim, kdy byla ovulace, dokazete z tech dat neco vymyslet? :D Tolik bych si prala, aby byl plod jeste maly a ve stredu tlouklo srdicko jako o zavod. Prikladam jeste fotky z ultrazvuku, prvni je mesic stary, druhy je z dneska. Vim, ze by bylo lepsi nedelat si plane nadeje, ale jsem uplne na dne, moc si preju, aby se to jeste nejak vyvrbilo :srdce:
- Autor: Ustricomutik
- Vloženo: 02.07.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána