Zvířata | Chov axotrotlů
[citace] **"@Midaku":https://www.emimino.cz/profil/midaku/** píše: Jejda to je krásný. Jak se to chová? Jakože péče, prostředí, krmení, délka života...? Asi to nebude jak rybička, že :mrgreen: [/citace] Ty informace jsou takovy… nekde se doctes, ze je to pro zacatecniky. To uplne nevim. Nejvetsićroblem je ta studena voda, nemela by byt pres 20 stupnu. A hodne kadi, chce to dobry filtr a kontrolovat vodu a casto menit. Ale jsou sladoucci :srdce:
- Autor: Baba
- Vloženo: 13.07.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána