Dětské nemoci | Vyrážka u dvouletého
Holky nemáte někdo zkušenost s takovou to vyrážkou? Malý 2roky ji mel nejdříve na nožičkách a postupně během pár týdnů už ji má skoro všude. Občas se začne škrábat až do stroupku. Na chvilku nekde zmizí a zase se pak objeví. Novou potravinu neměl žádnou :nevim:
- Autor: Kachnicka25
- Vloženo: 14.07.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána