Zvířata | Kočičí diskuse
[citace] **"@aiwwa":https://www.emimino.cz/profil/aiwwa/** píše: Hurá. :srdce: :srdce: :srdce: Jejda chudinka malá. Žere? Nemá nějaký zranění? [/citace] Je v pořádku. :srdce: já jí nechávala jídlo venku, sem tam na ni zbylo. Chodil kocourek, dosypala jsem a přišel ježek, dosypala jsem... Hodně se mazlí a ještě není úplně klidná. Myslím, že jsme moc šťastné obě.
- Autor: elpiska
- Vloženo: 17.07.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána