Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Dvojčata 2022

Ahoj holky tak dneska mi dorazily výsledky z krve a naštěstí je screening negativní :pray: :heart:️ ale klidnější budu ještě ve čtvrtek po prvním screeningu :pray: byla bych ráda, kdyby už šlo vidět i pohlaví :grin: vím, že se tu hodně řeší pohlaví skrz hodnoty co vycházejí z krve :grin: měli jste někdo podobné hodnoty jako já? A už víte pohlaví? :grin: Vím, že je to individuální, ale jen tak pro zpestření a ze zvědavosti mě to zajímá :grin:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...