Centra asistované reprodukce | 11. den po ET
Zdravím, jsem 11. Den po ET. Od 8. dne si dělám testy a jsou stale pozitivni… dnes ráno jsem si dělala test a pak si všimla, zě růžově špiním a docela dost… je ještě šance? Na obrazku je test z rana
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 24.07.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána