Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | 11. den po ET

Zdravím, jsem 11. Den po ET. Od 8. dne si dělám testy a jsou stale pozitivni… dnes ráno jsem si dělala test a pak si všimla, zě růžově špiním a docela dost… je ještě šance? Na obrazku je test z rana

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...