Zpět na web

  • načítám...

Předškoláček (3 až 6 let) | Dětský pokoj a multifunkční postel

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli tady někdo nemá pro dítko multifunkční postel a jaké máte praktické zkušenosti. Syn má relativně malý pokojík 3,5x3,5 metru a má tam šikminu. Má 4 roky a přišel čas na změnu. Multifunkční postel mi přijde ideální řešení, ale zkušenost nemám a nejsem si tak jistá. Přikládám foto pokojíčku i toho, jak by postel měla vypadat. Stůl mu samozřejmě do budoucna chci dát pod okno a jediné co chci v pokoji zachovat, je Kallax pod šikminou. Skříň nepotřebujeme, protože oblečení má syn ve společné šatně, která je na chodbě. Děkuji :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...