Těhotenství | TP duben 2022 ❤
Ahoj, přidávám se k vám :mavam: V pondělí jsem zjistila, že jsem tehu, dnes dle PM 5+1. Chodím na odběr krve kvůli Hcg, z pondelka 349,zítra jdu zas, tak snad bude v pořádku. Naše 5.tehu, z toho doma dcera a syn, do třetice to musí vyjít :lol:
- Autor: Anonym852021
- Vloženo: 11.08.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána