Zpět na web

  • načítám...

Cvičíme, krásníme a třeba i hubneme | Do Vánoc 2021 zhubnu

[citace] **"@Eliška":https://www.emimino.cz/profil/eliska/** píše: na kolik kJ mas nastaveno? Nechces sem napsat priklad jidelnicku? [/citace] Jasně :palec: Příjem mám 1800 kcal. Kojím, jinak aktivita lehce aktivní, 164 cm, 35 let Ty vločky jsou overnightoats - ovesné vločky 40g namočené do vody přes noc, jogurt, ovoce

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...