Snažení | Skoky při měření bazální teploty
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli by někdo neznal odpověď. Proč mi tento cyklus tak skáče BT? Dnes jsem 13DC, ovulaci mívám 13,14 DC. Jen mi není jasné proč ta teplota pořád skáče nahoru a dolů? Děkuji :relaxed:️
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 20.08.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána