Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/
Chapu, ze reklama byt musi, ale fakt to nejde jinak? Jako flaknout to tak, aby nesel napsat prispevek... :roll: Nebo to jako mam brat tak, ze se mam na prokrastinaci na emiminu vybodnout a mam jit umejt nadobi? :jazyk:
- Autor: větvička1
- Vloženo: 22.08.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána