Zpět na web

  • načítám...

Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/

Chapu, ze reklama byt musi, ale fakt to nejde jinak? Jako flaknout to tak, aby nesel napsat prispevek... :roll: Nebo to jako mam brat tak, ze se mam na prokrastinaci na emiminu vybodnout a mam jit umejt nadobi? :jazyk:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...