Centra asistované reprodukce | KET srpen 2021
"@Anonymka1230":https://www.emimino.cz/profil/anonymka1230/ a není to brzo? Já mám dělat test nejdříve ofiko ve středu (12 den) a v pátek mám krev. Byla jsem na KET 13.8. Já myslela, že jsi šla podobně? Dnes jsem neodolala a zkusila jeden test, ale je tam jen lehký flíček, nedá se určit. Není to žádná čárka. Nedělám z toho závěry. Nemám ani žádné příznaky, tak si říkám, že spíše nic, jen mě bolí břicho, ale po stimulaci. O víkendu jsme měli samé oslavy, v pátek jedna kamarádka rozlučku se svobodou, v sobotu druhá svatbu a v neděli synovec 9 let. :D Musím říci, že jsem neměla možnost na to myslet a bylo to moc fajn i jsem hodila jeden taneček. Bez alkoholu jen sklenička. Tak uvidím co z toho bude ve středu/čtvrtek. Koukala jsem, že některé holky měli teprve ducha až 11. den a 13/14 teprve čárku. Dám vědět jak jsem dopadla. Jinak máme zamraženo ještě 1 embryo a nyní dalších 10 na genetice, všechno blastocysty, ale uvidíme co genetika. Určitě si dám také dva cykly pauzu, abych s srovnala po té stimulaci. Říkala jsem si, že bych zkusila ten třetí transfer v nativu, jestli by to třeba nebylo lepší. :think: Určitě nepůjdu do stimulace. Podám hlášení a věřím, že se to tu zlomí holky.
- Autor: Millllli
- Vloženo: 23.08.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána