Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Duch,nebo ryska + špinění

Ahoj přidám se k vám co se testu tyče. :slight_smile: první proužek je v pátek to bylo 10 dpo pak v sobotu negativní v neděli je ten druhy test a dnes jen hoooodne nepatrný duch ze to neslo ani vyfotit tak co myslíte? :smirk:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...