Vše možné | Svatební dary
My letos byli na několika svatbách, takže jsme to hodně řešili. Souhlasím se "zvyklostí" cca 1tis. Kč/os. Vybrali jsme si to vždycky v menších bankovkách (stovky, dvoustovky) a ty nějak "vtipně/zajímavě" předali. Například srolované do roliček a pomocí gumiček přidělané ke stromečku (třeba malé chilli papričce nebo rajčátkům). Jednou jsem vzala malé autíčko, které jsem ozdobila bílým papírovým provázkem, aby to bylo jako na svatbě. Dozadu jsem lepicí pistolí přidělala deset dalších provázků, na které jsem navázala roličky dvoustovek (takže 2mil. na 2 lidi). To celé jsem dala do malé krabičky, vystlané čokoládovými bonbony + jednoduché přání na papírku. To celé jsem zabalila do průhledné folie, aby to vypadalo skutečně jako dárek :)
- Autor: Lucka_redakce
- Vloženo: 02.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána