Centra asistované reprodukce | 1. IVF - Repromeda
Ahoj, jsme 8.den po ket (nepočítám den transferu) dnes bych měla dostat ms, dělala jsem test a nevím nevím. Přikládám foto.. v březnu jsme byli taky a bohužel se nepovedlo.. a taky mám dotaz, lepim estrohexal a beru progesteron, pokud se to nepovede dostanu ms i přes léky, nebo až je vysadím?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 21.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána