Zpět na web

  • načítám...

Dárky, oslavy a svatby | Předražený dort, nebo jsem mimo?

[citace] **"@a12":https://www.emimino.cz/profil/a12/** píše: no, těch cicovin tam je dle mě až moc, až se mi to zdá preplacany.. a většina je predpokladam obrázek.. neříkám, na amatéra dobrý, ale srovnávat s tim profi z obrázku od zakladatelky se to opravdu nedá.. a teda když jsem potahovala dort doma, tak jsem myslela, že ho vyhodim z okna a pujdu koupit dort do tesca.. dle mě to taková sranda není aby to vypadalo dobře.. [/citace] My se asi nechápeme, já vůbec netvrdím, že ty postavičky nejsou krásný, takhle to umět, tak si pískám, to fakt není žádná sranda. Mamka by to takhle taky asi neudělala, to je tak do master šéfa a ještě bůh ví jestli, ale to je obrázek z Pinterestu, to není práce té cukrárny. A pochybuju, že by to udělali až takto. Já chtěl jen říct, že celý potažený dort s pár zvířátky je jednodušší. To jak by už vypadaly ty figurky, to už je věc jiná. Jen prostě takové dorty jsou snazší. Tím, že to je celý ve fondánu, nepoškodí se ten dort a když jo, není to vidět.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...