Těhotenství | ♥️ TP - Červen 2022
Ahoj holky můžu se přidat? Já si dělala test 24.9 kdy jsem byla 11 den po KET ( transfer rozmraženého embrya :) ) Vůbec jsem nečekala pozitivní výsledek tenhle pokus jsem brala tak, že to určitě nevyjde a dělala jsem vše běžně jako před tím i nějaký ten šampus tam byl. O to větší bylo překvapení při pozitivním výsledku vůbec jsem to nechápala :mrgreen: :mrgreen: Dneska jsem dělala ještě clearblue, ale ten jen protože jsem ho chtěla zkusit vždycky :mrgreen: :mavam: Jinak HCG 15 den po tranferu jsem měla 1939 a kontrola mě čeká až 20.10 :dance: Mám pocit, že to pomalu utíká tak snad bude vše v pořádku a dočkáme se zdravého miminka :mavam: :mavam: Příznak mám jediný a to bolest prsou to se mě drží už od transferu, ale přisuzovala jsem to lékům co beru. :think: :palec:
- Autor: Misagom
- Vloženo: 04.10.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána