Těhotenství | ♥️ TP - Červen 2022
"@Misagom":https://www.emimino.cz/profil/misagom/ Já taky ještě na kontrolu nejdu, ještě nejsem ani objednaná :grinning: A možná buď ráda, já byla v létě na první kontrole v 6+5 a ještě nebylo vidět srdíčko a pak jsem týden byla pěkně nervózní, jestli to tak má být nebo nemá a pak jsem byla v 8+0 a už bylo vidět krásně i se srdíčkem :slight_smile: Jinak moje sílící testy přidávám tady :slight_smile: První je ze soboty a ten druhý z dnešního rána.
- Autor: Eliinee
- Vloženo: 05.10.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána