Zpět na web

  • načítám...

Nakupujeme - obchody, reklamace | Móda po covidu

[citace] **"@cecetka":https://www.emimino.cz/profil/cecetka/** píše: :roll: Predobjednavka? Za 1150 ecek? :pocitac: [/citace] Od doby, co jejich model letos vynesla na Met Gala Kim K., jedou jen v předobjednávkách :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...