Testování a těhotenský test | Kdy byla/bude ovulace?
Ahoj holky. Prosím pěkně, byla už ovulace nebo teprve bude? Jsem z toho grafu celkem jelen :-/
- Autor: Amalka244
- Vloženo: 18.11.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj holky. Prosím pěkně, byla už ovulace nebo teprve bude? Jsem z toho grafu celkem jelen :-/
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána