Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | Ivf listopad/prosinec

"@Michaelka94":https://www.emimino.cz/profil/michaelka94/ Tý jo, tak s tímhle já nemám vůbec zkušenost, koukám, že je vše úplně jiné, určitě se optej pana doktora, bude to lepší :srdce: "@Shazzou":https://www.emimino.cz/profil/shazzou/ Tady máš jednoho ode mne pro štěstí :srdce: :andel: :srdce: Jinak máš pravdu i Ty samozřejmě, také to říkám, jen říkám, že kdybych neměla dítě, tak by mě kousek celý život chyběl, ale i s tím musí člověk umět žít... Ale my si nic takového připouštět nebudeme, protože příští rok je ten, co potřebujeme :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...