Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | Ivf listopad/prosinec

[citace] **"@Týna 93":https://www.emimino.cz/profil/tyna-93/** píše: Holky koukejte :heart_eyes: přesně takto vždy doufám, že přinese štěstí i můj kamínek, některé z nás... Je to moc krásný příběh :srdce: Když jedeme na kliniku, tak jednou za dvě návštěvy vždy beru kamínek, třeba jen s fotečkou miminka v bříšku co namaluji, nebo s siluetou maminky a miminka uvnitř bříška :srdce: a vždy když ho tam pokládám, tak věřím, že přinese přesně takovéhle štěstí a vždy přípíšu: Pro štěstí... :srdce: :andel: :srdce: [/citace] Ahooooj :P jeee ty jsi taky kaminkarka? Ja s dcerkou jedu uz dva roky, mame pres 3000 malovanych a rozdanych kaminku. A kuk co jsem nedavno nasla :srdce:

  • Autor: 3Lu
  • Vloženo: 02.12.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...