Alergie a ekzémy | Jedná se o štěnice ?
Dobrý den chci se zeptat. Na těle se mi objevili štípance hlavně na ramenou a rukou. Vypadají jako od komára. Byla jsem dnes u doktorky, která mi na to akorát taky řekla že to může bejt od komára a nic víc neřešila. Bojím se že to můžou bejt štěnice. Zatím jsem pokousaná jenom já. Přikládám foto :,( :,(
- Autor: Nikol023
- Vloženo: 07.12.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána