Zpět na web

  • načítám...

Stejná situace | Zmodralé dlaně

Třeba je to blbost ale nikdy se mi to nestalo, v dlaních jak máme palec jsem mela viditelné modré žilky a mela jsem to celé zmodralé, na obou rukách. Vyfotit to moc nešlo. Jestli je to opravdu blbost tak se omlouvám, jsem jen zvědavá :) Přikládám foto

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...