Snažení | Kdy dojde/došlo k ovulaci?
Ahoj, chtěla bych znát váš názor na můj graf. Pozitivní ovu test jsem měla 16. dopoledne. 17. v 5 hodin ráno ukrutná bolest v levém podbřišku. Byla jsem si jistá, že je to ovulace, ale den na to mi ještě lehce klesla bt a graf mi ovu vyznačil podle ní. Tak jsem z toho jelen, kdy proběhla? Díky 8o
- Autor: MaláElfí
- Vloženo: 13.12.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána