Kdy dojde/došlo k ovulaci?

Anonymní
8.4.21 20:28

Kdy dojde/došlo k ovulaci?

Hezký večer,

chci se jen ujistit, kdy podle vás proběhne/proběhla ovulace. Přikládám testy od pondělí do dneška (čtvrtek) - pondělí je nahoře, měřeno vždy kolem 19. hodiny. Jedná se o 14. - 17. DC. Který z testů je dle vás pozitivní?

Snažíme se v těchto dnech pravidelně, jde mi spíš o to, kdy nasadit Duphaston pro zabránění špinění ve druhé polovině cyklu a pro podporu případného těhotenství. Doktorka mi řekla, ať ho začnu brát vždy od 17. DC. Až na internetu jsem se dočetla, že blokuje ovulaci, když je nasazen dřív, než k ní dojde. Když ho nasadím 19. DC mělo by to být v pohodě, nebo se pletu?

Děkuji :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1113
8.4.21 20:41

Ten druhy ze shora je k pozitivnímu testu nejblíže, ale ještě to není ono. Každopádně ovulaci zachytíš jen pár hodin denně. Já bych počítala tedy, že ovulace proběhla ve středu nebo dnes. Myslím si že zítra už léky nasadit můžeš s klidnou duší :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:54

@Markéta188 Děkuju moc, taky to tak vidím. Tipuji, že vyloženě pozitivní test mohl být ve středu ráno. Léky nasadím zítra, abych si zbytečně neprodlužovala cyklus. :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat