Podpora otěhotnění mimistar

Anonymní
8.4.21 13:54

Podpora otěhotnění mimistar

Ahoj holky nikde jsem nenašla o ministar forte diskuzi. Chtěla jsem se zeptat jakou máte zkušenost s mimistar forte. U prvního dítěte jsem musela podstoupit operativní zákrok zkrze průchodnosti vejcovodů. Teď se snažíme o druhé. Na testu byli dvě čárky po dni spozdeni ale bohužel se neudrželo a přišla děsně bolestivá menstruace a hodně silna. Dr mě řekl že tedy průchod vejcovodů je v pořádku a mám nasadit ministar forte. Že uvidím že se brzo zadari a věří že příští měsíc to bude vše v pořádku se dvouma cqrkama. Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s ministar forte? Přece jen bych chtěla znát zkušenosti. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
744
8.4.21 14:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky nikde jsem nenašla o ministar forte diskuzi. Chtěla jsem se zeptat jakou máte zkušenost s mimistar forte. U prvního dítěte jsem musela podstoupit operativní zákrok zkrze průchodnosti vejcovodů. Teď se snažíme o druhé. Na testu byli dvě čárky po dni spozdeni ale bohužel se neudrželo a přišla děsně bolestivá menstruace a hodně silna. Dr mě řekl že tedy průchod vejcovodů je v pořádku a mám nasadit ministar forte. Že uvidím že se brzo zadari a věří že příští měsíc to bude vše v pořádku se dvouma cqrkama. Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s ministar forte? Přece jen bych chtěla znát zkušenosti. Díky

Kdysi daaavno jsem to brala a vysledek naprosto zadny.
To uz byl lepsi Femibion, po tom sem mela aspon hezky vlasy a nehty, kdyz uz taky nic.

K otehotneni mi nepomohlo ani jedno 🙂
Kdyz jsem tady ty doplnky stravy vysadila a nechala jen kyselinu listovou, plus sypany caj kontryhel a malinik, tak jsem byla tehotna hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat