Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Krmítko pro ptáčky

Zdravím, dnes jsem zakoupila ptačí budku a nasypala jsem do ní krmení pro ptáčky. (viz foto) Chci, aby ptáčci v zimě nehladověli. Budku jsem umístila na parapet okna, jelikož nemám balkón. Problém je v tom, že bydlím v přízemním bytě. Proto nevím, zda budou ptáčci mou budku navštěvovat. Nasypala jsem trochu krmení i na parapet před budku, aby si ji lépe všimli. Chtěla bych se zeptat, zda má někdo podobné zkušenosti s budkou v přízemním bytě. Děkuji moc za vaše zkušenosti a rady.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...