Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažilky 2022

[citace] **"@bacova.mi":https://www.emimino.cz/profil/bacovami/** píše: "@acire":https://www.emimino.cz/profil/acire/ pokud se ms rozjela a je silná, tak asi problém ve sliznici nebude ;) teď záleží, kde je že :roll: že se nemůžeme dostat dál jak přes duchy :zed: mám strach, aby problém nebyl hlubší (genetika, špatná vajíčka :nevim: ) ale to už je na car :roll: [/citace] Přesně tak :zed: :zed: taky mám obavy že je špatná genetika :zed: :,( nevím ani co se pak děje. Jinak teď tu byla kámoška a dala mi ještě plné balení Shatavari, že ji to pomohlo po roce snažení a teď je ve 12 týdnu a při úklidu to objevila :think: tak to možná vyzkouším. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...