Autosedačky | Prasklý polystyren v autosedačce cybex
Zdravím, koupili sme z druhé ruky cybex cloud Q s má nad hlavičkou trochu prasklý polystyrén Vadí něčemu? :think: Případně kde v Ostravě nechat vyměnit a za kolik? Děkuji za odpověď
- Autor: Kikimiki1111
- Vloženo: 02.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána