Snažení | Snažilky 2022
[citace] **"@acire":https://www.emimino.cz/profil/acire/** píše: Držím palce :andel: :srdce: já mám od včerejška žaludeční potíže a není mi dobře :roll: nevím jestli na mě zase něco neleze :( [/citace] To mě mrzí, asi rádi virózy :roll: tak ať tě to brzy přejde :hug: já zkusím udělat odpoledne a ještě kousek chybí. Eveline aplikace tvrdí, že je test negativní a Clearblue taky prázdné kolečko :roll: ale i u slabší čárky už dělal smajlíka, že jsem se divila a teď nic :lol: no uvidím večer :pray:
- Autor: bacova.mi
- Vloženo: 10.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána