Snažilky 2022

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10.1.22 15:17

@acire
Taky jsem se neudržela 😂 🙏

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
10.1.22 15:24

@acire :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsi mě pobavila. Taky jsem se nad tím,,dotazem,, pozastavila, ale neměla jsem sílu reagovat :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.22 15:25

@acire no to jste dost hustá. Stačilo normálně slušně odpovědět :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:.

  • Citovat
  • Upravit
2698
10.1.22 15:42

@acire to jsme na tom podobně:) je mi divně. Nohy se mi třesou jak kůzleti. Kafe je hnusný. Všechno bolí… asi něco lítá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
83
10.1.22 15:43

@Anonym_prihlaseni
Ahojky :)
Jsem také po mimoděložním těhu (v září) a také už se nějakou chvíli zase snažíme. Také jsem bez levého vejcovodu.
Mám to stejně jako ty, čekám ovulaci do 2-3 dnů. Dříve jsem dělala testy, teď už ne. Příznaky na sobě poznám :lol: A k tvému dotazu - také mně jeden měsíc píchá vaječník nalevo, další měsic napravo. Ale neřešíme to a snažíme se každý měsíc :srdce: Myslím si, že pokud to má vyjít, vyjde to… A je jedno z které strany :mrgreen:
Držím moc palečky :kytka: nám všem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
10.1.22 16:12
@Boninka píše:
@acire to jsme na tom podobně:) je mi divně. Nohy se mi třesou jak kůzleti. Kafe je hnusný. Všechno bolí… asi něco lítá…

Hele holky asi jo, do školky mi ráno volalo spousta rodičů, že děti zvraci, mají průjmy. Takže asi nějaké virózy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
10.1.22 16:15
@acire píše:
Držím palce :andel: :srdce: já mám od včerejška žaludeční potíže a není mi dobře :roll: nevím jestli na mě zase něco neleze :(

To mě mrzí, asi rádi virózy :roll: tak ať tě to brzy přejde :hug: já zkusím udělat odpoledne a ještě kousek chybí. Eveline aplikace tvrdí, že je test negativní a Clearblue taky prázdné kolečko :roll: ale i u slabší čárky už dělal smajlíka, že jsem se divila a teď nic :lol: no uvidím večer 🙏

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
248
10.1.22 16:23

Také jsem dala fotku, tak snad dobře zadala, zkouším zda se ukáže :D, Tak koukám neukázala, a ani smazat mi to nejde :D kam tedy tu fotku mám vložit prosím :lol: :lol: :roll:…aa už se to povedlo, já jí dávala někam jinam :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
10.1.22 16:41

@Pettulkaa při vkládání fotky, nad políckem, kam píšeš, jsou ikony. Klikni na ten rámeček s dvěma trojúhelníky a tečkou (zřejmě hory se sluncem :mrgreen: ). Dole se ti pak objeví myslím Přidat obrázek. Pak už jen vložis, co potřebuješ ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4311
10.1.22 16:49

Já jsem asi slepá ale vložení profilovky jsem nikde nenašla 🤣 🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
10.1.22 16:51

@Pettulkaa teď mě došlo, že jsi. myslela asi profilofku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak ta se vkládá jinak non :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4311
10.1.22 16:53

Aaaaa už 🤣 🙈 fakt jsem si říkala že jsem marná 🙈 🙈 🙈 🤣

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
10.1.22 16:55

Ženy, používá některá ovualcni Clearblue??? :think: Já je používám už pár cyklu a ještě nezklamali. Dnes jsem na vážkách. Dnešní (prázdné kolečko - s tmavým pozadím) a pár cyklu zpět (smajlík-fotka na papíře). Ale intenzita čárky dnešní mi přijde silnější než minule :nevim: Tak jde udělali soudruzi chybu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
164
10.1.22 16:57

Ahoj holky, chci se zeptat, v jaké velikosti praská většinou nebo cca folikul? A jak trvá jeho růst. Děkuji za odpovědi :smiling_face_with3_hearts:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2564
10.1.22 17:48

@Frenc3456 folikuly začnou růst vždy s novým cyklem, dominantní folikul většinou praská kolem 18-22mm. Roste cca 1-2mm za den, záleží tedy jak tvoje tělo reaguje na hormon FSH, kdo reaguje dobře mívá ovulaci kolem 12DC a kdo hůř tak klidně na ovulaci čeká i do 20DC nebo později.

Já třeba mívám ovulaci vždy až tak 19-21DC, a i při ivf jsem měla vyšší dávky hormonů, protože z hormonálního profilu přišli na tu horší reakci na FSH.

Příspěvek upraven 10.01.22 v 17:58

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová