Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Plísně v bytě, špatná střecha, možná sleva?

Ahoj, bydlíme v tomto domě přes 5 let, ano stěhovali jsme se kvůli mě - zhroucení z hluku, takže jsme po střechou. Bývalý předseda tvrdil, že dluh na 15 let byl brán i na okna (pěkně na h...), na zatepletí a na střechu, jaké bylo překvapení, když jsme po 2,5 letech zjistili, že střecha je v katastrofálním stavu... no nehci to protahovat, starý předseda si občas přuhnul a odstěhoval se a nový to má trochu na háku, ale střecha se dělat bude. Už mi to přijde zdravý škodlivé, začalo to první zimu, chodím a sousedi o patro níž a má tam jiný vzduch, může používat v zimě žaluzie atd. Nahoře jsme tři byty, garsonka nevím a pak pán, co tam bývá méně, ale problémy má též. Napadlo mě, jsme družstvo, platíme dost do fondu oprav (nejdříve sliby, jak se to doplatí a fond se sníži, což nehrozí), zda by nešlo žádat nějakou slevu? Mám toho plné kecky. Ano jsem ta bláznivka, co touží po domku a tam bych i plíseň čekala, ale v zaprděnym paneláku, byt je 50m2, ale má dost oken. Ty první fotky jsou kuchyň, pak už to začíná i na druhé straně lehce u morčátek, což mě sejří, ono i to první je mazec. Tak pokud je něco takového možné, prosím o radu! Moc děkuji :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...