Výbavička různé | Přebalovací
Ahojky, maminky. Začali jsme dělat pokojíček a máme koupenou komodu. Koppang IKEA o hloubce 46 cm. Prilozim foto. Máte některá doma? Poradíte mi prosím, jaký nástavec na to pořídit? Nechce se mi to měřit, nebo změřit to není problém.., ale ty parametry jsou všude zvláštně uvedené a já se bojím, aby tam opravdu sedl. Chci někoho, kdo má zkušenost se stejnou komodou, co my. Předem moc děkuji :blush: :woman_raising_hand_tone2:
- Autor: katyna6
- Vloženo: 14.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána