Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Slabá čárka na testu, špinění. Jsem těhotná?

Ahoj holky, s přítelem už se pár měsíců snažíme o dítě. Tenhle měsíc jsem pár dní před menstruací zažívala bolesti v podbřišku obzvlášť na pravé straně. Normálně mám bolesti až v momentě kdy menstruaci dostanu nikdy ne před ní. Pak jsem místo obvyklého celkem velkého krvácení začala špinit, objevilo se malinko krve ale jen opravdu minimální množství. Dnes je to 4.den co špíním a vzhledem k tomu, že se mi to u menstruace nikdy nestalo udělala jsem si test. Je tam opravdu slabá čárka. Co myslíte?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...