Slabá čárka na testu, špinění. Jsem těhotná?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
16.1.22 11:42

Slabá čárka na testu, špinění. Jsem těhotná?

Ahoj holky,
s přítelem už se pár měsíců snažíme o dítě. Tenhle měsíc jsem pár dní před menstruací zažívala bolesti v podbřišku obzvlášť na pravé straně. Normálně mám bolesti až v momentě kdy menstruaci dostanu nikdy ne před ní. Pak jsem místo obvyklého celkem velkého krvácení začala špinit, objevilo se malinko krve ale jen opravdu minimální množství. Dnes je to 4.den co špíním a vzhledem k tomu, že se mi to u menstruace nikdy nestalo udělala jsem si test. Je tam opravdu slabá čárka. Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
563
16.1.22 12:02

Ahojky, něco tam vidím, ale pokud už je to 4 dny, co by ti měla začít MS, tak je čárka hodně slabá. :roll: Tak uvidíš, jak to dopadne. Nezbývá než čekat. Držím :palec: at to dopadne, jak si přeješ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
16.1.22 12:24

Jasne negativni test, nevidim ani ducha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15614
16.1.22 12:39

Udělej za pár dní znovu test. Buď bude čárka silnější nebo tam nic nebude. Nějakýho ducha tam vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
16.1.22 12:57
@Nenitamduch píše:
Jasne negativni test, nevidim ani ducha…

Co ty jsi za jarmilu?! 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
16.1.22 13:15
@Gaforia píše:
Co ty jsi za jarmilu?! 🤣 🤣 🤣
? Opravdu zadneho ducha nevidim je tam jen ryska ve ktere neni zadne barvivo
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
16.1.22 13:24
@Nenitamduch
@Nenitamduch píše: ? Opravdu zadneho ducha nevidim je tam jen ryska ve ktere neni zadne barvivo

Co třeba nízká hladina hcg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terina_1
16.1.22 19:03

@Terr97 ahoj, ja dnes taky objevila dusika na testiku, ale mam jeste nekolik dni do ms, takze si s tim hlavu nedelam, protoze presne to same se mi stalo minuly mesic. Akorat rozdil byl v tom ze jsem mela zpozdeni asi tyden, tak jsem si udelala test, byl tam duch, ale den na to prislo spineni a mrcha se rozjela :zed: tak drzim palce nam oboum!! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2
17.1.22 09:56

@Gaforia může to být způsobeno tím, že jsem si ho nedělala z ranní moči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
17.1.22 10:44

@Terr97 no rozhodně ano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
6.2.22 15:55

Obavy

Ahojky holky když druhý den špiním, nemusím se bát, že je něco špatně? Za jak dlouho to může odeznít? Je možný abych špinila celých devět měsíců? Poraďte mi prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.4.22 22:09

Ahoj holky, mam 4 dny do ms už druhý den spinim, ale ms stále nikde, před pár dny jsem si udělala tt a byl tam duch, prsa mě bolí, citlivé bradavky a jako by se mi i zvětšily 😁 😁, nevěnují tomu moc pozornosti nechci být potom zklamaná. Prosím řadu, myslíte, že bych mohla být těhotná? S partnerem se o miminko snažíme skoro půl roku už..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat