Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | Ivf listopad/prosinec

"@BrnackaM":https://www.emimino.cz/profil/brnackam/ Úplně vím jak ve cítíš... :roll: Drž se, musí se usmát přeci štěstí i na nás :hug: věřím tomu :srdce: :andel: :srdce: "@Maribelle":https://www.emimino.cz/profil/maribelle/ Drž se... Můj miláček je pro mě jako moje díťátko, nedokážu si představit až tu nebude... Jinak kdybych tohle někdy měla rozhodnout, i přes to že by mi puklo srdíčko bych v ten okamžik tam žádné moje zvířátko nikdy nenechala samotné s cizími lidmi... Zaslouží si lásku do konce života :srdce: "@BrnackaM":https://www.emimino.cz/profil/brnackam/ Činčilky mám dvě Tedyho a Rozárku (T v únoru 7let a R v dubnu 7 let)... Rozárce nikdy nic nebylo, musím zaklepat White Ebony... A Tedy Standard Grey ten od jeho tří let trpí na zoubky, jezdíme dost daleko k vet a kolikrát už to vypadalo dost špatně, třeba cca před rokem, jsem si brala v práci 2 týdny dovolenou a spávala s nimi v pokoji i s Rockym (můj pejsek) no spávala první 3 jsem dohromady spala tak dvě hodiny... Protože po kontrole u Dr mi řekla, že ho uspí krs zoubky a že se už asi neprobere, že je na tom hodně špatně, no a byl miláček můj během 45 minut vzhůru, musela jsem mu to oplatit... :srdce: A nakonec jsme ho z toho dostali, když už jsem do práce fakt musela, měla jsem hlídání, nešlo to jinak... Jsou to moje lásky, teď už s ním pro jistotu jezdíme každý dva měsíce...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...