Snažení | Měření bazální teploty a ovulace
Ahoj holky, mám dotaz... Tento graf mi vyhodnotil 2 ovulace nebo to mám brát jak? Díky
- Autor: Angelina66
- Vloženo: 23.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj holky, mám dotaz... Tento graf mi vyhodnotil 2 ovulace nebo to mám brát jak? Díky
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána