Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Měření bazální teploty a ovulace

"@Whitedog":https://www.emimino.cz/profil/whitedog/ ty dvě silné zelené čáry...jsem zmatená, po několika letech zase měřím bt...fertily mi zase tvrdí ze ovu byla 17.1. :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...