Snažení | Měření bazální teploty a ovulace
"@Whitedog":https://www.emimino.cz/profil/whitedog/ ty dvě silné zelené čáry...jsem zmatená, po několika letech zase měřím bt...fertily mi zase tvrdí ze ovu byla 17.1. :think:
- Autor: Angelina66
- Vloženo: 23.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána