Vše možné | Bydlenkovský koutek
"@Němý Bobeš":https://www.emimino.cz/profil/nemy-bobes/ to je čirá krása. Lego miluju (a Ježíšek si toho všiml) :D
- Autor: Liška32
- Vloženo: 30.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
"@Němý Bobeš":https://www.emimino.cz/profil/nemy-bobes/ to je čirá krása. Lego miluju (a Ježíšek si toho všiml) :D
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána