Centra asistované reprodukce | Ivf listopad/prosinec
"@BrnackaM":https://www.emimino.cz/profil/brnackam/ Pokud nepřijde ms, pořád není nic ztraceno... :hug: "@Niky0403":https://www.emimino.cz/profil/niky0403/ Samozřejmě, že si to zaslouží každá z nás a už to že vždycky aspoň jedna z nás udělá tento pokrok nás to všechny posouvá o kousek blíž k vysněnému konci (začátku) každá pozitivní zpráva mě vždy víc a víc navnadí a dodá mi sílu... "@Shazzou":https://www.emimino.cz/profil/shazzou/ Tak to je úplně nejvíc super, moc gratuluji k bytečku :* to bude bomba mít nejku jen malý kousek od sebe :srdce: :hug: Jinak holky já byla ráno zdrblá, protože můj kazdyt test po zaschnutí vypadá jako kdyby tam opravdu vůbec nic nikdy nebylo... No ale je tam psané, že výsledek do tří minut, pak už to je klamivé údajně, no nevím... Ale dám Vám sem pár fotek a porovnejte jestli něco uvidíte :lol: mám totiž foto po třech minutách jak ten 7. den tak i dnešek alias 9. den... A já myslím že tam trošku rozdíl je :dance: jen teda po zaschnutí zase skoro nic, nechápu to :nevim: asi se schovává :lol: No koláži vždy vrchní foto 7. den a spodní dnes... Pak ještě přidám jak vypadá test dnes po úplném zaschnutí... Už mi asi začíná malinko hrabat :lol: :potlesk: :lol: teď už budu testovat jen v pátek a v neděli... :dance:
- Autor: Týna 93
- Vloženo: 02.02.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána