Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Stolice u dvouměsíčního kojence

Předem se omlouvám, ale je tato stolice normální? Měli jsme pořád "míchaná vajíčka" a před týdnem byl syn nemocný (horečka) a od ty doby má takovou stolici. K doktorce jdeme až zítra, proto bych ráda znala váš názor. Syn je plně kojeny

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...