Miminko | Stolice u dvouměsíčního kojence
Předem se omlouvám, ale je tato stolice normální? Měli jsme pořád "míchaná vajíčka" a před týdnem byl syn nemocný (horečka) a od ty doby má takovou stolici. K doktorce jdeme až zítra, proto bych ráda znala váš názor. Syn je plně kojeny
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 23.02.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána