Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažilky 2022

"@bacova.mi":https://www.emimino.cz/profil/bacovami/ já myslím, že když jindy na tebe krásně ot reagovaly a teď ne, tak to asi anovulak bude :nevim: já mám od včerejška migrénu a bodání v podbřišku ale neustále negativní ot a myslím, že to bude taky anovulak :nevim: nejsilnější byl tento a to sakra, že nestačí. Myslím, že budu muset jít zase na vyvolávacku tento cyklus :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...