Zpět na web

  • načítám...

Nakupujeme - obchody, reklamace | Všude plasty!

[citace] **"@unuděná":https://www.emimino.cz/profil/unudena/** píše: No jasně, Opočenský 150g za 30,- :roll: Až najdu kvalitní bílý jogurt v alespoň 500g balení ve skle, beru ho. Zatím jsem nenašla a už vůbec ne v supermarketech. U nás doma se sní v průměru 5 jogurtů denně. [/citace] Přesně. U nás se sní denně tak 400g bílého zrajiciho v kelímku. Dneska jsem viděla, ze zas podrazil, tak jsem vytáhla sklo. 1l plnotucneho mléka (klidně krabice), zahrat na 42-3 stupňů, zamíchat do toho 3 lžíce nějakého zrajiciho bílého jogurtu nebo si koupit kulturu a nechat 6-8 hodin v těch cca 40 stupních ( teď se topí tak na topení, v lete za okno na sluníčko. Sklenice mám z ikea a má cca 130ml https://www.ikea.com/cz/cs/p/korken-doza-s-vikem-cire-sklo-40323654/

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...