Snažení | IUI 2021
Ahoj holky, po delší době se vám zase ozývám, aktuálně jsem 15+3 po úspěšném 1. ET :pray: :heart:️ nebojte se holky ničeho, ani IUI ani přímo IVF není žádná hrůza. Je to ve finále jedna velká rychlovka a ejhle, už jsem 16. týden :pray: :star_struck: dostala jsem na předpis amelgen 1-0-1 a nakonec jsem ho mohla přestat aplikovat už v 10 tt, tudíž mi jedno celé balení zbylo (44 tobolek z 45), v lékárně jsem platila cca 800 Kč za toto balení. Vezmete si ho holky některá za 300 Kč vč. poštovného?
- Autor: Verča22938
- Vloženo: 17.03.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána