Vyrob si sám | Stroj vtahuje látku
Ahoj, chtěla jsem si ušít pár věcí na šicím stroji. První den bylo všechno super, dařilo se mi a začalo mě to bavit. Jenže podruhé co jsem se pustila do šití mi stroj vtahuje látku dovnitř jak je spodní nit. Poradíte mi někdo prosím proč? Přikládám i fotku látky kterou jsem z tama potom asi hodinu dolovala protože se zasekla.
- Autor: Anonym ys
- Vloženo: 19.03.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána