Zpět na web

  • načítám...

Vyrob si sám | Stroj vtahuje látku

Ahoj, chtěla jsem si ušít pár věcí na šicím stroji. První den bylo všechno super, dařilo se mi a začalo mě to bavit. Jenže podruhé co jsem se pustila do šití mi stroj vtahuje látku dovnitř jak je spodní nit. Poradíte mi někdo prosím proč? Přikládám i fotku látky kterou jsem z tama potom asi hodinu dolovala protože se zasekla.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...